1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Zynga poker texas hold'em

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Arsiim, 10 Mars 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Arsiim

  Arsiim Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kush mund te hackoj chipsa ne poker
  Me ndimoni
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Je ne vendin e gabuar , mos shif filma fantashkenc shum qdo te mire , kap puno ndonje gjo dhe fito lek.
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  650
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  e ka fjalen per ne nje loje ne tel por serish esht ilegale :D:p
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,190
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...