1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

zynga poker banned my account

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga Rafet Maxhuni, 13 Tetor 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  A mundem me hjek Banned prej fb ne zynga
   
 2. shakta

  shakta Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  cila osht arsya qe ta bo ban?
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  tu lu e kam mshel kur e qela ban ma qitke
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  ke ble me cc fallc edhe ke mbaru.
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  629
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  jo shoqit skam ble me cc fallc po i kam fitu ne steemit.com edhe i kam gju ne bittrex
   

Shpërndaje faqen

Loading...