1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Zynga Poker Bann Account

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 13 Qershor 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  688
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nese ta ban bann a ka naj mundesi me apelu ose me ba unban
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  73
  sic duket ke ber ndonje cheat ose te pakten je munduar dhe se besoj qe mund te besh apel por hap acc tjt facebooku beji clear data lojes dhe fillo nga fillimi
   

Shpërndaje faqen

Loading...