1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje zte onu , remote management

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Lodvald, 19 Shkurt 2018.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,119
  Pëlqimet:
  601
  Pikë nga trofetë:
  258
  :) mendoj se kjo esht pasi ne nje moidel tj pothujse te njejten gja bej se di si me paska shpetu :) , shum faleminderit shoku shpresoj ta kemi gjet se do me zgjidhish shum pun :)
   
 2. Inpu

  Inpu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ki parasysh Telnet mos e bej aktiv. Ki kujdes se ZTE kane nje qerre me bugs :) Te pershendes.
   
  Lodvald pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...