1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Zhvillimi i trafikut

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga MET1, 23 Tetor 2017.

 1. MET1

  MET1 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,kom hap ni website me domain me host e me kret i kom pagu pi goddady,po tash pem vyn me pas trafik sa ma shum.
  Ja kom nis edhe me publiku dishka po kurgjo ska trafik.
  Pytja jeme osht kjo:Sa koh ndodh qe ja nis trafiku mu rrit ose me pas vizitor en website,pasi qellimi osht mi qit en Google adsense per perfitime.
  A ka naj metod qe tnimon per mi rrit trafikun ose vizitort en webfaqe.Peacee up
   
  Elira pëlqen postimin.
 2. UnSeen

  UnSeen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nvaret ku e publikon edhe qka publikon.
   
 3. MET1

  MET1 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Qe nenkupton?
   
 4. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,002
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  93
  Tani varet se si e kerkon ti trafikun, sepse ka trafik nga FB (sic bejne shumica) ose mund te marresh trafik edhe nga SEO (trafik organik nga Google). Varet se si do te punosh ti...
   
 5. UnSeen

  UnSeen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nenkupton qe prej nga me ardh ai visitor te website i jot edhe pse me ardh.
   
 6. MET1

  MET1 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Cila osht ma e pershtatshme sipas teje,me FB pem doket shum klasike edhe perderisa se ki naj faqe t'fuqishme qe ka aktivitet osht shum fshtir.Ndersa nga SEO m'intereson ma teper amo pe kom problem me hapat qe duhet mi njek sidomos per mu kon sa ma i rangun en google.Qe ki naj metod(perveq freelancer edhe atyne qe jon me pages)?
   
 7. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,002
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  93
  Lexo kete postim qe e kam shkruar une sepse te ndihmon shume qe te arrish shume me Google nepermjet backlinks :)
  https://forum.itshqip.com/threads/b...je-website-te-suksesshem-nepermjet-seo.48772/
   
 8. albani99

  albani99 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te kisha preferu lexo pak per SEO qetu dy postime per fillim te hyjne pune anglisht i ke

  Off Page SEO

  On Page SEO
   
 9. Elira

  Elira Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18  Sa e bleve
   
 10. Gzo001

  Gzo001 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Ti kone i ri nket zanat po me dit sa fshtir osht nuk ja nis hiq.

  Duesh me msu rreth seo edhe shum metoda tjera edhe nese nuk publikon atë ce kerkohet prap se prap badijava te shkon mundi kot.

  Ti si fillim u desht me msu rreth seo e strategjive tjera e masnej me qel web.

  Jo me ja nis prej 10 e me shku te e pafa po duket me ja nis prej te pares.

  NNese vec ke ni per kto sene, per fitimin ne adsense etj etj etj...
  Unë të sygjeroj leje ket se veq qe hup koh edhe ne fund merr 0 ne kejt aspektet.
   
 11. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,002
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ke folur shume sakt :)
   
 12. MET1

  MET1 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hosti me wordpress mka kushtu 7.99 dollar per muj,i formatit DELUXE
  A domaini nuk e di sigurt po dikuh mka kushtu rreth 9 dollar se di sigurt
  En godaddy osht fjala.
   
 13. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  86
  Pikë nga trofetë:
  28
  Metoda ka sa te duash por te keshilloj me investu ne fillim edhe per vizitor qe i kerkon ti , nese ke faqe shqiptare eshte problem per fitime te majme por nese ke faqe me permbajtje anglisht ateher e ke me lehte sepse e ke edhe audiencen me te madhe te keshilloj te investosh pak ne Seo blej disa paketa web 2.0 link pbn links dhe backlinks dhe pastaj je i paqt dhe ke fitime pa problem un mundem met ndihmu por normal me pagese. Nese je i interesum kontaktom ne pm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...