1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Zhvillim Web&Mobile aplikacioneve ne Maqedoni

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga iRobin, 19 Maj 2017.

 1. iRobin

  iRobin Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Pershendetje ITshqip,
  A ka ndonje anetare ne kete forum qe ka kompani te tijen, punon apo ka info per ndonje kompani shqiptare ne maqedoni per zhvillim te Web&Mobile aplikacioneve (perveq Linkplus dhe Solaborate qe eshte kompani shqiptaro-amerikane e qe ka vetem nje shqiptar te punesuar ne MK sa kam info) ?
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  581
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne qofse e ke fjalen per https://www.solaborate.com/ kjo nuk eshte vetem 1 shqipetar por jane shume per ndryshe eshte pronar ky personi :p
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...