1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Zhvillim i nje kanali Youtube

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Anonymus Al, 27 Nëntor 2021.

 1. Anonymus Al

  Anonymus Al Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje doja te mesoja me shume rreth rritjes se nje kanali ne youtube si funksionon,menyrat e ndryshme ?
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,942
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  103
  Siguro material kualitativ, video me kualitet te lart, tituj te shkurt , tags, thumbnails sa me real te jen dhe me terheqs , posto te pakten 3 video ne jav, ndaji ne rrjete sociale, dhe komento me Youtube channelin tend ne tjer Channel aktiv, nuk ka ndonje menyr tjetr un nuk di..
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. Anonymus Al

  Anonymus Al Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Flm vlla me ndihmon dot si me gjet tags sa me te pershtatshme?
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,942
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  103
  duhet ti vendosesh qe kan te bejn me permbatjen ne video nuk e dim tani cfar videosh poston ti ne YT..perdort plugin VidiQ ne chrome ai te jep edhe suggest tags..
   
  Poshnjari dhe Anonymus Al pëlqejnë postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  Si te shpjeguar antari me larte nuk ka nje formule te suksesit. E vetmja formule eshte pune, perkushtim dhe vetem pune. Dhe mos u shkurajo.
  Tani sa per tags ato varen nga ty se cfare drejtimi ose kategorie te pelqen. Tags jane miliona nuk jane 10-15 qe te japim ndinje sugjerim konkret.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...