1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Zhbllokim Icloud

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Endrit Berisha, 22 Nëntor 2019.

 1. Endrit Berisha

  Endrit Berisha Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. dashmirs01

  dashmirs01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,682
  Pëlqimet:
  288
  Pikë nga trofetë:
  213
  Nese e ke icloud status clean: kontaktom hiqet icloudi.
   
 4. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe keto lloj faqesh paskan hapur, wow
   
 5. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Te sugjeroj forumin GSM me mir.
   
 6. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  sa per websitin e ke 100% scam
   
 7. h4cxx

  h4cxx Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  For iCloud i only have one app and it's a prank app.
   
 8. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Realisht nese iphone osht CLEAN dmth nuk eshte ne list te zeze ( nuk eshte lajmruar si i vjedhur ) ka mundesi qe hjeket Icloud kam pas deri vone mobishop dhe kam hjekur dhjetra http://ifonekosova.com/ tipi osht shqiptar mundesh me kontaktu me te merresh vesh per cmimin kohen etj...
   

Shpërndaje faqen

Loading...