1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Zbulohet data e publikimit të video lojës ‘Call Of Duty: Black Ops III’ (Video)

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Arsim N., 10 Prill 2015.

 1. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  [​IMG]

  Versioni i ardhshëm i video lojës Call of Duty, për të cilin në mënyrë të sigurt mund të themi se quhet Call Of Duty: Black Ops III, do të zbulohet më 26 Prill.

  Kjo datë është zbuluar nga një pamje e shkurtër e publikuar në YouTube, që përmban një kamerë virtuale me karakter që nxjerr në pah portretin e ushtarit Black Ops, i krijuar me tipare alfa numerike. Derisa kamera lëvizë, pjesë të dialogut të lojës së mëparshme shfaqen në prapavijë.

  Në fund të kësaj pamje, Activision konfirmon datën e zbulimit duke lënë kështu çdo gjë tjetër vetëm pjesë të imagjinatës./itShqip
   

Shpërndaje faqen

Loading...