1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje zbavitu .com email

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 18 Janar 2018.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  A me ndihmon dot kush me nje link se dua te hap nje email te zbavitu . com
  dmth emaili eshte *****@zbavitu .com
   
 2. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si te logohesh pa akont ?!
   
 5. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  E kam akauntin thjesh nuk logohem dot sepse eshte @zbavitu.com
   
 6. Dentisti

  Dentisti Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
 7. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mesa e di une ka qen zbavitu.net jo .com
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 9. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me dergon dot nji link ku mund te logohem
   
 10. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une custom email qe kam logohem ktu https://login.live.com
   
 11. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Athere kerko personin qe e ka kete domen besoj te ndihmon.
   
  Aureli AK pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...