1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Zbavitu.al - Rrjet Social Shqiptar

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 4 Janar 2019.

 1. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  876
  Pëlqimet:
  199
  Pikë nga trofetë:
  73
  Snapchati nuk esht shit asnjehere vlla e ka probari qe e ka bo!
   
 2. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,077
  Pëlqimet:
  249
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. Deathwish

  Deathwish Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  wordpressi osht tjeter qka munesh ta mundeson me menagju websiten edhe shum tjera.
   
 4. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,077
  Pëlqimet:
  249
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jo nuk eshte tjeter. Njesoj eshte. Edhe ITShqip perdor Xenforo po kjo s'do te thote qe e kane vjedhur sepse perdorin nje CMS premade.
   
 5. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Aktiv

  Postimet:
  120
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  43
  Edhe kta munesh me menagju veq duhesh me dit php nkit rast masi koka e implementume nto, sesht magji veq e kap e mson
  PS: Sjom pro perdorimit software qe shitet me shumic po nese ish dasht me perdor tpakten kisha ndrru features,pamjen sene vene mos me lon qysh esht se tani ska kurgjo unique.
   
 6. Deathwish

  Deathwish Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  exactly
  exactly
   
 7. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Suksese, super web :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...