1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje You've Lost Access to Instant Articles

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga beharluu, 6 Tetor 2017.

 1. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
 2. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ke punu me hile prandaj ndodh, ke shkrujt naj text qe nxit me kliku reklamen sic kam par tek shume webe kliko katrorin me posht, kliko reklamen qe te hapet videoja e gjera tjera dhe e ke pas ctr deri 10% ndit, nese nuk esht kjo arsyeja na e thuj neve cfare mendon se esht.
   
 3. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  ki drejt kom pa edhe ksi gjera siq i ke cek ti amo so problemi aty se edhe mu sod t`njejtin si kti ma kan ndalu amo skam bo ksi gjera qe i ke cek kam punu normal kam kriju postin normal me text amo spe kuptoj arsyjen pse e kan refuzu amo e paska mundsin me bo apel edhe un kerkoj ndihm per 1 apel tmir me ja dergu e nashti ka shpres kthehet ??
   
 4. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Osht e vertet vetem nje post e kom pas click ads to see video e kom pas ama pos 1 post e kom pas
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,794
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  83
  [​IMG]
   
 6. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  kjo foto qe e ki dergu appel ka dergu ky person apo ? per me kthy ??
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,794
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  83
  Jo lexova diku ne nje forum, dhe pash qe flitej se ka nje bugs problem me update, dhe se shpejti do te rregullohet flitej se miliona faqe kan pesu nga ky problem, shpresojm te jet e vertet qe ka problem gjeneral...dhe te rregullohen se shpejti.
   
 8. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  aha faliminderit inshalla ka probleme e rregullohet se edhe un perfat tkeq pata ket fat....
   
 9. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Eshte rregullu tani tek un po tek ju tjert ??
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 10. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,794
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  83
 11. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  A pot ecin paret ??
   
 12. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
 13. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mfalni ku duhet me kqyr se a pot ecin paret ?
   
 14. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shko tek developersi jot qe e ke krijuar dmth këtu : https://developers.facebook.com/apps , pastaj shko tek Audience Network, pastaj shko tek Performance i ki te gjitha.
   
  Last edited: 12 Janar 2018
 15. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit,por ende nuk po mi qet munet me ndodh qe nuk e kom bo lidhjen mir,ose i duhet koh mi transferu tdhanat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...