1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube VEVO has been Hacked!

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga reflect1, 10 Prill 2018.

 1. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  846
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  73
  Keta jane femije.

  Problemi ka qene tek vevo kshu kam degju se faqeve te youtuberave nuk i kane bere gje.

  Mesa duket kane blere nje script qe per ket vrimen e vevos.

  Dhe ky i quajtur Kuroi ka pas shperndare mesazhe pro serbe me pare.

  Vetem hapet neper internet fmi komplet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...