1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube Unsuspend

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga coycol, 3 Shkurt 2019.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje .
  Kam 1 vit e disa muaj qe e kam suspended channelin . Edhe po boj apel tesh sa here edhe nuk po muj me ba unsuspend.
  A din dikush ndonje metod si me e kthy?
  Faleminderit.
   
 2. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  edhe mua me ka ndodhur keshtu me kan fshire edhe prej youtube chanellin edhe me kan suspendu se di nuk kam kerkuar
   
 3. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  krejt qashtu kokshum qe ka naj ode kush let na trego se na pshto
   
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nderkoh qe riaplikoni per me jav kthy channelin ju vazhdoni me nje tjeter email channel!
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,651
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  83
  Eshte shum problem, mu ma kan kthy nje channel pas 7 muajve me appeal, ndersa shum te tjer sja kam arrit gjith me kthejn negativ.
   
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  53
  pas apelit te pare ne 99.5% te rasteve te kthen sistemi pergjigje te automatizuar prandaj vjen gjithmone negative e kam provuar edhe vete, kur merr suspen vetem 1 shanc ke per apeli qe ti beje review njerezit
   
  @science pëlqen postimin.
 7. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  edhe per mua vetem deshiroj te i ket 4000 hours and 1000 subscribe pm lajmrohet
   
 8. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Haver a keni naj Ffjalim te mir si me ba apel per me rikthy kanalin qe ekam desible ose naj mnyr tjer qa dini na tregoni nashta na hin pun dikuj
   

Shpërndaje faqen

Loading...