1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube tips and tricks

Tema tek 'Mësime' e hapur nga Slumerican, 16 Gusht 2022.

 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  392
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje po shperndaj me ju disa scripts qe mundsojn sherbime te ndryshme per youtube.
  Fillimisht ju duhet extension
  www.tampermonkey.net/
  Pastaj instaloni skriptin sipas deshires:

  https://greasyfork.org/en/scripts/369400-local-youtube-downloader
  download direkt format mp3 / mp4 pa third party

  https://greasyfork.org/en/scripts/423851-simple-youtube-age-restriction-bypass
  Bypass age restriction

  Gjithashtu keni dhe te tjera skripte

  https://i.imgur.com/l4ieO1I.png


  Te gjitha skriptet jan open sources.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jane vetem per pc?
   
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  392
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  53
  Funksionojn per cdo browser ne pc si extension permes tampermonkey. Ne paisje tjera nuk kam provu nese bejn.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...