1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube suspended channel

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ceo, 9 Shkurt 2017.

 1. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prej 23 dhjetorit 2016 youtube ja ka nis mi suspendu channelat pa kurfar arsyje
  Une n mes t 2016 kom hi n youtube si creator
  A ndodh qikjo qdo vjet a qa osht puna e saj
   
 2. EgzonM

  EgzonM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  43
  Si fillim me trego ,videot jon orgjinale tuajat ,apo vetem editim ?

  Pastaj te jap pergjigje me tej ..
   
 3. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une vetem pyeta a ka ndodhur ne vitet e tjera a po jo?
   
 4. EgzonM

  EgzonM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ndodh qdo vjet i nderuar nese vazhdon thjesht me video jo tuat per at te pyeta ne fillim nese videot jon personale tuat,nese jon dhe prap te bejn suspend ather ka diqka gabim ktu.
  Keshill prej meje : Nese vazhdimisht te bejn suspended mos hap channel te ri menjeher prap ndodh e njejta,Pauzo nje koh 1 muj 2 ,dhe fillo gjithqka ''New" ,tpershendes..
   
  ceo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...