1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube Subscribe

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Tinii-boy, 17 Janar 2016.

 1. Tinii-boy

  Tinii-boy Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  A muj me marr pare ne youtube nese nuk kam shum subscribe edhe sa subscrbe duhet mi pas
   
 2. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk Varet nga Subscribe per me Fitu ne Youtube por Varet nga Viewsat ne Video sa prej tyne tkan kliku ne Reklama ;)
   
 3. Tinii-boy

  Tinii-boy Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po un i kam 76 subscribes po a muj me marr pare pa i pas 10000 subs
   
 4. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po nvaret sa veta e shikojn videon tane edhe klikojn nreklam.Subscribe tvyn se dikush tnjek ty si channel edhe mun i sheh ma leht videot e tua qe i upload-on
   
 5. Tinii-boy

  Tinii-boy Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  A keni marr pare najhere ju
   
 6. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
 7. Tinii-boy

  Tinii-boy Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pash zotin a mujm me marr pare pa i pas 10000 subs kllx drejt
   
 8. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  hahah po more un sosht qe kom subsribe 200 i kom kejt amo mun mer sdmth sen ajo.Forja o met dhez video-ja .
   
 9. Tinii-boy

  Tinii-boy Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ahhh ok shkrum ne fb qysh me i qu paret ne kartel
   
 10. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,802
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  83
  Pa asnje subscribers mundesh me mor pare nuk esht patjetr te kesh.
   
 11. Tinii-boy

  Tinii-boy Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qysh mujsh me aktivizu adsensein
   
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  hahaha mos bo behh o zotri , hala pytje nuk dim te bejm ,
  duhet me bo forumin 18 plus ..
  subscribe jon sikur shokt ne fcb , kur ti poston nje video aty ju shkon nje email filan fisteku postoi nje video te re,
  nese ki video te mira edhe subscribers shtohen vet ..
  po miliona kemi marr haver , prejj subscirbers masnejj i kem dergu n chat n facebook edhe prej chatit facebooku n llogari ..
   
 13. ervislako

  ervislako Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  tani kam hapur nje channel ne youtube dhe kam nja 10- 15 shikome ne dite por deri tani asnje cent nuk kam mare,sa duhet tejeteminimumii shikimeve qe te fitosh ndonje gje ne youtube?
   
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  kur t klikon dikush fiton pa kliku nuk fiton,
  edhe nese ke mbii 50k views ne total fiton nej $$ nga trafiku
   
 15. ervislako

  ervislako Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  ok,flm,u dashka pune atehere
   
 16. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  spo kuptoj dmth si i ki permi 50k merr pare prej trafiku a ?
  une kam 100.000 improssions 150k+ views total
   
 17. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  llogariti klikat , edhe fitimet e shef qe disa dollarr i fiton nga viists .
   
 18. YNWALiverpool

  YNWALiverpool Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  A ke appliku ne google per mu u pranu me i bo viedo montize se mas pari duhet me apliku tani me bo pare faliminderitt,,
   
 19. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  po dufka me kshyr bmwplako se kom kshyr kurr gjith kom menu qe veq prej klikav do ta shofim
   

Shpërndaje faqen

Loading...