1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube subscribe kerkese

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga erjoni1, 30 Maj 2018.

 1. erjoni1

  erjoni1 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. erjoni1

  erjoni1 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Edhe pse i bon 1k subsc sta bojn as monetize as sen prej dhjetorit ska sen pergjgije te krejt qka i njof
   
 4. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  kot e ke edhe me i bo 1 mi e 100 mi e sa tkesh qef ti prap perfundimin e ki suspendet account
  sepse krejt me copyrigt i kishe videot
  o mundohuni vet me bo dicka prodhimin tand e jo me vjedh se ashtau shum kollaj osht krejt kishim bo miljona ndit i kisha upladu ka 100 video
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  edhe mos mi pas copyright as sen , prap sjon tu kthy pergjigje
   
 6. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  per pergjigje skam info se per vete e kam monetizet por thash mos pritni kot se edhe 100 kanale me i pas me copyright nuk thec prap dita dites tmbyllet kot mundi tshkon
   

Shpërndaje faqen

Loading...