1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube strike

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Albozr, 18 Janar 2016.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk e di aka tema per ket tem qe e kam hap nese ka tema me falni
  desha tju pys une kam ni google adsense me youtube dhe kam marr strike a muj e qeli ni chanell tjeter e me lidh me qat google adsense edhe nese marr qat chanell strike qe e hapi a mujn memu mbyll google adsense apo ska problem
   
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Channelin kryesor me te cilin ke aplikuar kurr mos e prek mos qit video tek aj
  Hap channel tjer lidhi me adsense sepse mundesh edhe puno me ta PSE ?
  Qe mos me tu rreziku youtube prej strikeve kom degju se nese qel kanale tjera ma veshtir merr ban.
  Se qysh krijohen kanalet tjera dhe qysh lidhen e kom spjegu tek kjo nje tema
  LINKU I TEMËS
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  e
  flm shum qysh lidhet e krejt i di edhe punoj shum po ne chanellin kryesor e kom marr ni strike andaj sdu me rreziku ata qata me qel chanella tjer subscibet i boj per 10 dit 1k edhe ec puna nermale
   
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  kurr kryesorin mos e prek fshije videon edhe strike t'largohet
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  jo valla vlla ndash fshije videon ndash mos e fshij duhet me prit 6 muj
   
 6. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  pode fshije e prit 6 muj t'heket edhe plotsoje ato Copyright School edhe mos e prek ma kta kryesorin
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,794
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  83
  Hiq ska lidhje ne cilin channel mer ctrike ne kryesor po diku tjetr , ruaju sa te mundesh mos i ben 3 strike mbrenda 6 muajve ne cilin do channel se adsens i llogarit me ID te adsense dhe joo me channel...
   

Shpërndaje faqen

Loading...