1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube reklamat nuk shfaqen

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ceo, 27 Mars 2017.

Tags:
 1. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Para 2/3 dite reklamat n youtube jon kon on fire 30% mashum sesa qe osht prit per channelin tem personalisht
  po tashit qe 2 dit shum teper pak jon ka dalin 10% t qasaj qa kan dal n dit e tjera
  A osht ka i ndodh najkujt ose a e dini pse
   
 2. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe mu qeshtu para 2-3 dite osht tu ndodh, arsyen nuk e di se per qka osht tu ndodh, kush ka pergjigje e mirepresim.
   
 3. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  533
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  sod edhe dje shum pak ka pak klikime ne rekalama se zahre spo shfaqen
   

Shpërndaje faqen

Loading...