1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube Problem

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga isarama, 19 Maj 2015.

 1. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  533
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Peshendetje kom nje problem me Youtube deri para do ditve qe kom postu video ne Youtube mu kan pranu te gjitha po qe nga dje po me del keshtu [​IMG]
  Nuk me ka ba ban nese keni ndonje ide
   

Shpërndaje faqen

Loading...