1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube Problem Find

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Vigan Morina, 15 Tetor 2017.

 1. Vigan Morina

  Vigan Morina Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  Mirdita , kam gjetur nje problem ne kodimin e youtubes dhe kam degjuar se po gjete ndonje ata mund ta paguajn , qfar te beje po mund te me ndihmonte nje admin do ti tregoja dhe do bashkpunonim
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 2. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73

Shpërndaje faqen

Loading...