1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube partner

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga muli_usa, 18 Qershor 2014.

 1. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje kam nje pyetje per youtube partner.

  kshtu po ma qet ne youtube:
  The YouTube Partner Program is currently not available in your country. Learn more.

  jetoj ne kosove
  a ka naj zgjidhje
  a me provu nga nje shtet tjeter per me bo monetize ?
   
 2. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Cila ke pyetja ktu???


  Tapatalk für iPhone 5c
   
 3. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  53
  https://www.youtube.com/advanced_settings bone (United States) SAVE dhe vazhdo..
   
 4. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. leon1234

  leon1234 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Pe shoh qi pij dishit mir qito senne
  Por mas pari ju pergzoj sepse desha tjav boj nje pyetje o hakera
  Une e kom qel 1 you tubeee partner
  Edhe kur po hi te analytics
  Po ma qet sa viewaa ikaam
  Pra pyetja osht a muna me fito para prej shikimev dhe likeve ne video ne you tube
  Sepse te gjith e dim se shum kengetar perdorin kete menyr me kenget
  E tyre
  Un kam edhe do shok e ata fitojn para qyshtu me shikime e mwe like
  ?
  ?
  ?
  A muni mum kallxu sa oara fiton per 1000 shikime
  Dhe 1000 like
  Ne videooo
   
 6. icylove

  icylove Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Varet nga cili shtet i ke shikimet e videove dhe gjithashtu varet se cfare reklamash shfaqen, dmth nuk eshte e percaktuar.

  [​IMG]
  Une psh ne kete kanal kam mare 172 vizita nga USA. Dhe fitimet llogariten me kete formule: 172*1.4/1000=0.0248, Afersisht 0.25$

  Te pershendes Mik !
   

Shpërndaje faqen

Loading...