1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

YOUTUBE MONETIZED ON & GOOGLE ADSESNE

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Flori.007, 18 Nëntor 2022.

 1. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kerkoj google adsense dhe youtube channel monetized on gati per pune . Pres komente ose imbox . Flm respekte grupi
   

Shpërndaje faqen

Loading...