1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube monetize

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga adi gjoni, 15 Maj 2018.

 1. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje grupi tek channeli im ne youtube ne adsense kam mar ban ka mundesi ta lidh channelin me ads tjeter qe te monetizohen videot
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,423
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nese e ke disable monetize nuk mundesh , dhe normal qe e ke disable..
   
 3. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po me del aty shenja e $
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,660
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ne setings e shikon a je monetize a jo , sheja mundet met dal edhe 1 jaw masi ta kan bo disable.
   
 5. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po
  Me e lidh me.adsens tjeter ?
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,660
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nese osht okej po mundesh me e lidh me ni ads tjeter .
  Po pse ta bone disable ban ads ?
   
 7. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kur mu bo unpublish faqja spo dija me ca me punu dhe i bleva 1 indjani ca traffic bera goxha lek kurse ajo i qiu robt ma beri ban vl
   
 8. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,660
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  243
  AHA nese i plotson kushtet per monetize lidhe me ni ads tjeter.
   
 9. adi gjoni

  adi gjoni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kushtet i kam plotesu por spo di si me e lidh me ads tjt
   
 10. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,660
  Pëlqimet:
  650
  Pikë nga trofetë:
  243
  E kan kompliku pak me duket , po duhet me provu disa her , para disa vitev kur jom marr me ket sport ja kom lidh shume antarve po tash sdi ,
  dergomi pm , ip e teamviewer nese mundem te bej nej sen kur jom knej.
   

Shpërndaje faqen

Loading...