1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje YouTube monetize review

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Qimthi, 1 Dhjetor 2021.

 1. Qimthi

  Qimthi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje! Uroj te jeni mire me shendet.
  Kam aplikuar per monetize kanalin dhe u bo 2 dite asgje...e di qe mund te zgjase porse sa shkon kjo kohezgjatja e reviews?
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,268
  Pëlqimet:
  309
  Pikë nga trofetë:
  163
  1 jaw , po kqyr mos ta kan kthy pergjigjen n yt s qojn email hiq nese ta kan refuzu
   
 3. Qimthi

  Qimthi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ma refuzuan... :mad:
   

Shpërndaje faqen

Loading...