1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube monetize Aproved

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga agonn1, 8 Gusht 2020.

Tags:
 1. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  389
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje , kam nje pytje
  nqs i arrin 1000subs dhe 4000 min views
  aplikon dhe pranohesh , me i fshi ato video qe je pranu krejt a humbet monetizimi a jo !?
  mos ka dikush naj ide?
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po hup n moment qe i fshin videot hup monetize hup oret
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,312
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Per montizim nuk e di cfare te them, por per humbjen e oreve eshte 100% e sigurt qe i humb. Madje jo vetem kur i fshin, por edhe kur te bllokohet ndonje video.
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 4. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  389
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm , per pergjigjjet !
   

Shpërndaje faqen

Loading...