1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube monetization , Kosove

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ArditiMaCai, 2 Tetor 2019.

 1. ArditiMaCai

  ArditiMaCai Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje ,

  Tash e nje kohe kam filluar nje kanal ne youtube , kam permbi 1.000 Subs dhe me shume se 4.000 watch time.

  Deshta te ju pyes se a ka dikush kanal ne youtube nga Kosova qe eshte monetizuar dhe qfare opsionesh ka perdorur per banke dhe location , llogari etj... Do ta versoja ndihmen. Falemindierit
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Se pari duhet te pranohesh , nuk ka lidhje pse i ke plotsu kushtet gjithqka osht pykpyjt nga permbatja qe e ke a eshte e jotja 100% dhe a eshte edukative.
  Kur ta bejsh monetize dhe te arrish 10 euro fitime ktu jem na ndihmojm
   
 3. ArditiMaCai

  ArditiMaCai Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...