1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube - (Monetization distabled ???)

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga agonn1, 8 Mars 2015.

 1. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje ,

  monetizimi nchannel t youtubit mu ka bo distable per arsyje qe ma kan mbyll ads per invalid click ?
  a egziston mundsia me kthy apet ? ket channel ? me monetizu me tjeter adsense account ?

  [​IMG]
   
 2. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  po e pash qe spo bojke mo , veq thash helbet naj trick ose diqka , se sbon hiq :p se mir o ka hec iden se ki hahaha se ti mdoket punon me yt
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 4. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mos u merzit Krijo ni Ads tjeter krijo nje Channel me at ide me ket tvjetren ndoshta prap Hec mir :)

  P.s qfar kategorie i ke pat Videot (Funny,Tech)?

  Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
   
 5. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Gopro hero 2-3-4-5-6 vidot mat forta qe po qarkullojn haha po ma ka bo zii kom plot vid.
   

Shpërndaje faqen

Loading...