1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje YouTube Monetisated

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mr.Klajdi, 14 Mars 2019.

 1. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ndrroj Youtube 380 k subscribe me YouTube te monetisuar.Kanali ka te drejte aplikimi.Pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...