1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

youtube kush ka per te shitur???

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga kastiot, 9 Shkurt 2019.

?

yotube per te shitur

Poll closed 16 Shkurt 2019.
 1. po ka

  1 vote(s)
  25.0%
 2. po

  2 vote(s)
  50.0%
 3. jo

  1 vote(s)
  25.0%
 1. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendeje kerkoj ndonje youtube per te shitur i cila permban 4000 hours edhe 1000 subscribe per cmimin lajmerohuni privat
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  450 subs dhe 2500 hours e kom njo nese te duhet pm
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,211
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Deshiron monetize apo veten kto kushte
   
 4. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  ti kete keto kushte dhe qe ka filluar te fitoje para
   
 5. tin01

  tin01 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  gjithashtu edhe un jam i interesuar per te bler qe asht i lidhur
   
 6. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Gjithashtu i interesuar per Youtube Channel... nuk ka problem edhe nese nuk eshte i lidhur me adsense, vetem te kete 1000 subs.
   
 7. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Monetisated dua une?
   
 8. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam une pm?
   
 9. Ridi2

  Ridi2 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa mundet te kushtoje nje youtube me 4000 sub dhe i monetarizuar?
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 10. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  374
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sa shkon qmimi ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...