1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Youtube kanala te ndryshëm

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Sytrim Berisha, 11 Mars 2020.

 1. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Përshendetje shes jutube kanala , të gjithë të interesuarit mund të më kontaktoni me mesazh.
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese ke monetize dergomi
   
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  A Jan Monetize ? nqs po ,dergoj nPm
   
 4. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese jane te monetizum qomi linkat ne pm edhe çmimet.
   
 5. Ediss

  Ediss Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a eki ne shitje ? ende naj chanel 1K subsribe ? veq
   

Shpërndaje faqen

Loading...