1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Youtube kanal 3.4k sub

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Sytrim Berisha, 5 Shtator 2020.

 1. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shes youtube kanal 3.4k sub, nuk eshte i monetizuar i ka te plotsuara oret diku 30mije ore shikueshmeri dhe nuk ka asnje strike (shqip kontent muzik shqip) per me shume kontaktoni ne dm
   
 2. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  pm linkun dhe cmimin brother
   
 3. toniyayo

  toniyayo Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  PM Linkun edhe Qmimin vllaqko
   

Shpërndaje faqen

Loading...