1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim YOUTUBE FITIME adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga Beniidrizi, 13 Dhjetor 2017.

 1. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  keto jan fitimet e mia sot nga youtube kush thot se ska fitime tmira nga yt

  [​IMG]
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me ni lule s qel pranvera , ta ka rrok ni dallash , mu ma ka rrok milionsh po mrena mujit svyn sen .
  Mos je kaq euforik .
   
 3. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk dihet “mund tkem edhe ma shum lule”
  ishte vetem nje dit nga youtube qe doja te shperndaja me ju per qef e jo per tu kallxu se sa fitoj un se me 0,02 smundesh me u bo miljoner e as me fitu shum :)

  flm per mirkuptimin
   
 4. Vinni

  Vinni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  me permbajtje shqip apo te huaj
   
 5. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shqip
   
 6. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  me permbajtje shqip 100000 klikime mi pas me ni video 3 euro i fiton ma shum jo
   
 7. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  2M shikime shqip kanalin kam fituar diku te 1,6K € '
  ( paske informacione te gabuara )
   
 8. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  te kanali i shokit tem 100000 views i ka bo me ni video edhe veq 3 euro i ka fitu nuk e di tash varet aty prej statistikave
   
 9. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk varet shume sa views i merr, varet shume cilin audience e qellon me ato video.

  1 shembull i thjeshte:

  -E bon ni video me naj film te animum ose cfare dush video qe i kqyrin fmite mas shumti ose najsen gatim naj recete a najsen qe e kqyrin kta te prej moshes 40+ , kan met kliku mas shumti ne ads se shumica e tynve nuk e perdorin e as nuk e dijne qka osht adblock edhe normal qe fiton mas shumti.

  -Ose prsh e bon ni video najsen per tech tutorial etj, ki me pas fitim shume pak se shumica i kan te bllokume ads.

  Prandaj nuk varet sa views i merr ose sa shume quality e ki videon.
  Don't work hard, work smart.
   
  Crypton, Beniidrizi dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 10. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  100k 3 euro qfar shteti nvaret dhe ai ka lshut te gjitha ad sepse me 100k un boj 500$ me usa
   
 11. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  viewsat prej kosoves edhe shqipnis
   
 12. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  po me te kosoves e shqiperis ka mundsi kam degjuar qe kan shum fitime te vogla
   
 13. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  po de une met kosoves edhe shqipnis po thom se me usa germany e ksi tjera ki fitime te mdhaja
   

Shpërndaje faqen

Loading...