1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube ende nuk me eshte bere Monetize ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga BurimBushi, 9 Janar 2018.

 1. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam qe 1 muaj e 2 jav qe i kam bere 10k views dhe ende nuk me eshte bere monetize enable, a ju ka ndodh edhe juve kjo a po jo?
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  601
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  puo un kam 2 muj qe pres mduket se qenka per te gjith ky problem...shpresoj te rregullohet
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  649
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  88
  Shiko nje here a e ke shtetin albania apo USA, Italy , Canada
  Nese e ke albania nuk te behet enable
  Nese e ke USA, Italy, Canada e shume shtete te tjera te behet enable
  Nuk duhet te kesh as copyright video
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 4. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po United States e kom :D po se di qa o ka ndodh..
   
  Last edited: 9 Janar 2018
 5. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  649
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  88
  po me nr e telefonit e ke lidh
  Kto vogelsira na penalizojne se me ka ndodhur dhe mua
   
 6. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  ska lidhje ajo qe thoni
  youtube ka thene ato qe kane aplikuar muajt e fundit do te presin edhe 2 - 3 have te tjera qe te monetizohet
   
 7. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  649
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ku e ke pa ti ? a ke naj link?
   
 8. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  futu tek forumi I youtube dhe aty e ke
   
 9. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  @Alvi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...