1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube Copyrighted

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 25 Korrik 2018.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, kam nje problem me ngarkimin e videove ne youtube per shkak te copyrighted. Psh nese hedh nje video te dragon ball video me bllokohet, nderkohe qe shum kanale te tjera e kan dhe nuk i eshte bllokuar, Pyetja ime eshte a ka ndonje menyre qe te mposhtet copyrighted dhe vodjo ime te mos bllokohet.
  FLM
  (P.s. nese jam kunder rregullores tema te fshihet)
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,015
  Pëlqimet:
  432
  Pikë nga trofetë:
  163
  same.. :( hodha dhe un nje video dhe mora direkt copyright :(
   
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cfare vidio ishte film apo dicka tj
   
 4. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  ka te beje ip ,,, me ka bere copyright me 5 accounte yt e njejta video qe kane edhe channels te tjere .. :/
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,015
  Pëlqimet:
  432
  Pikë nga trofetë:
  163
  kshu me kto dragon ball ishte nje video me foto dhe posht ne description kisha lene linkur per te pare dhe prap ma bllokoi
   
 6. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e di pse ndodh kjo :(
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kur kam pas channel ne yt
  Un ndryshoja gjithmon zerin e videos dhe nuk me behesh copyright provoheni dhe ju ashtu dhe shpresoj 99% qe mund te beje !
   
 8. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une hodha nje video te dragon ball dhe ishte e dubluar ne shqip . :(
   
 9. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  perdorni programe qe ndryshon zerin sepse shume video copyright zihen ne baz te zerit nese e njejti ze eshte i ngarkuar ne youtube pra perdorni softuera per ndryshim te zerit ku ndryshohet edhe madehsia e videos dhe kjo ben ndryshimin qe mos te diktohet.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  Inkurajoj qe te bejne dicka orgjinale dhe jo ilegale.
   

Shpërndaje faqen

Loading...