1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje youtube channel

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 16 Dhjetor 2019.

 1. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  kam nje kanal
  11K subscribers
  3,7M shikime
  muaij shkon deri 100,000 shikime pa me vendu video
  cdo muaj kap nga 80 deri 100€
  (kam pasur muaj deri 350€)
  videot jan krejt tmiat me recepta gatimi

  desha te di sa mund te ket cmimin ky kanal
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  1000euro
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese nuk punon me YouTube mos u pergjigj kot vlla. Se ai yt eshte shqiptar
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Hahahah ca ja fut kot ti m ca renesie ka nese ai merr 100$ ne muaj nrm qe vlen me shum mduket se ti sja ke iden youtubit
   
 5. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mos beso ca thone te tjeret vlla nese ke punu e di vete ca ndyshimi ka nje yt shqip me nje yt te huaj. Sic e ka thene dhe ai 100k 100€ vlla
  Te tjerat mendoji vete
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  O plak kam punu vet me youtube dhe e di cdo te thote te kesh views nga receta gatimi sepse shqiptar ke kudo diku 20%-30% te viewesve ai do ti kete nga gjermania, italia, greqia, zvicra etj
   
  Aleks.007 pëlqen postimin.
 7. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  100€
   
 8. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  313
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  mun mu monetizu channeli nese permbajtjen e ki 100% origjinale e jo me vjedh video prej rrjeteve sociale e me upload ne youtube si han kto fore youtubja mo
  ok nese do ndrrim mujm me bo ama dergoma instan ne pm ta kshyri sa i ka
   
 9. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...