1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube channel ??

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga agonn1, 15 Maj 2015.

 1. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam youtube me dy channel me ni email , njonin ma kan mshel po tjetri osht qel edhe ads-at jon nto
  a mos din najkush qysh muj me hi te tjetri channel ? pasi kur po provoj me hy pom thot qe channeli u deaktivizu ?
   
 2. InserTL0cK

  InserTL0cK Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Provo mos po bon nepermjet google plus ndryshe nuk mundesh per arsye se ti e ke lene qe ne fillim kur ta hapesh akountin me hi direkt ne at channel i cili tash tu ka mshel
   

Shpërndaje faqen

Loading...