1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube channel suspended

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ceo, 21 Dhjetor 2017.

Tags:
 1. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  A i ka ndodh najkujt qe ja kan suspendu channelin ?
  Edhe a ja kan kthy najkujt deri qitashti?
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  jo valla mu ma kan blloku 80k edhe tash e kan fshi krjet , kurr se kthejn mo
   
 3. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  A munesh me ma qu link e channelit
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  ska mo link ska senn
   

Shpërndaje faqen

Loading...