1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube Channel Suspended

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Vigan Morina, 27 Nëntor 2015.

 1. Vigan Morina

  Vigan Morina Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  E kam hap nje Youtube channel e kom qe 3 muj edhe i kom bo 160.000 Views , po nuk e di qka ndodhi edhe kur po hi ni nat po ma qet Channel Suspended

  http://prntscr.com/97jodc
  http://prntscr.com/97jq3g

  Qe do foto , a ka mundsi me kthy , edhe i kom pas 90$ ne Youtube , edhe 40$ i kom pas ne Adsense , qet muj kan pas me mi gjujt 50$ tjera athu a mvin qato 50$ ne Adsense , ose ma bojn ban edhe ne Adsense :) ju kisha lyt me kan serioz ne pergjigje :)
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ja paske kajt nanen a DILEN e ke fut ne youtube haha .
  Mu para 2 muje 10 channela mi kann suspenduu ..
  Nese channalat i ke pas t lidhtt me ADS pra jo me ate Gmail , mundet me te shpeduu ADS , po ka mundesii edhe Adsensen me ta boo ban ..
  Nese nuk ta bojn BAN ather paret qka i ki aty i merr.
   

Shpërndaje faqen

Loading...