1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube channel per Lorja

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aldi1234, 27 Mars 2020.

Tags:
 1. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje doja me dit per me kriju channel duke ber vidjo te lojrave dhe ve i fut ne youtube.
  a mundet nqs i kap oret e shikimit dhe Sub. te behet ON monetize?
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Thone se me goolgleADS nuk mund te behet ON moenetize.

  duhet te perdoresh partnere te tjere qe te behen monetize si prsh : Freedom.tm
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  shum gabim kjo freedom.tm te merr nje pjes te mire te lekve, dhe kur te tha qe nuk mund te besh on monertize...
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  E KISHA ME 2 MARS MA SHTYU DERI ME 4 PRILL:
  Your application to the YouTube Partner Program was not accepted
  Unfortunately, we found that your channel does not follow the YouTube monetization policies so we cannot approve your application at this time. Please review our feedback below and make changes.
  What should you do next?
  1. Review feedback
  In our review, we found content on your channel that is not in line with the following guidelines. To monetize, your channel must comply with all YouTube monetization policies. Please review your channel and make changes. Changes can include editing or deleting videos and updating video metadata.
  Repetitious content
  Repetitious content refers to content that appears mass-produced in order to increase views without adding significant educational or other value. Learn more
  2. Make changes to your channel and reapply after Apr 4, 2020
  If you maintain subscriber and public watch hour eligibility, you can re-apply starting from Apr 4, 2020.
  1,410 subscribers
  1,000 needed
  17,106 public watch hours
  4,000 needed
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese ske contentin tend kot mundohesh ska per ta pranuar kurre :oops:
   

Shpërndaje faqen

Loading...