1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Youtube channel monetization ENABLE

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Anakondd, 4 Maj 2019.

 1. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,

  Shes Youtube kanal te monetizum gati per te fituar para,
  1K Subscribers edhe kejt kushtet i ka te plotesuara
  Te interesuarit PM
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  462
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  53
  sa shkon
   
 3. tin01

  tin01 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a mund te na dergosh linkun
   
 4. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Qmimi ne PM
   
 5. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  793
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  cmimi ?
   
 6. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  449
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dergoma pagesen pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...