1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Youtube channel monertized

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Alkeo, 6 Qershor 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  860
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  93
  Çmimi:

  1
  Shitet kanal ne yotube me gati 1.2k subs dhe 500k views per momentin nuk kam pasur koh me u marre me te dhe esht gati dead, nese keni plan me u marr me yt ja vlen esht i aprovum esht gati per te fituar, cmimi i diskutushem.
  Vetem te interesuarit te me konktaktojn
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,146
  Pëlqimet:
  279
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qmimi vllaqko dhe dergoma linkun .
   
 3. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Vendose qmimin
   
 4. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cmimi?
   
 5. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Çmimi ne pm.
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  860
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  93
  U shit flm per komentet dhe mesazhet tema mund te mbyllet @Poshnjari
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...