1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube channel ide

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Beniidrizi, 11 Mars 2020.

 1. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  miraxh dhe Sytrim Berisha pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Thjesht super kshu vazhdo, vtm kameren qe esht Logitech rregulloje pak cdo gje tjt esht perfekt, doja te dija ca specs ke ne pc? (Subscibed)
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  woow super keto lloj video ecin ne YT :)
   
  Beniidrizi pëlqen postimin.
 4. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  bravo.suksese
   
  Beniidrizi pëlqen postimin.
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Konkurenca osht e fort , po besoj qe do kesh sukses vllaqko , vetem per thumbnail kushtoj rendesi edhe kupe krejt yt ,
  suksese shqipe
   
  Beniidrizi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...