1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Youtube channel gaming niche

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Vaalmir1, 10 Janar 2019.

 1. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje antar , kerkoj youtube channel me gaming qa ka t boj ,
  Me kan 5k subs e te nalt

  Pagesa live kudo ne kosov
   
 2. tonkeri

  tonkeri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam YT Channel Gaming por ka 1K sub dhe osht monetized
   
  Vaalmir1 pëlqen postimin.
 3. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  A bon linkun pm me ma qu
   
 4. tonkeri

  tonkeri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  osht shit 200€ flm
   
  Vaalmir1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...