1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Youtube channel Disable

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga altiin, 3 Korrik 2017.

 1. altiin

  altiin Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje djem pse qe 5 channel jan te mu bo disable
  pe hapi nje gmail te ri po e lidhi me adsense ktu te User management
  kur po e sho mas 1 dite 2 po me bahet disable
  i kam ba diku 65 euro qysh me ja ba e mi marr ato paret
   

Shpërndaje faqen

Loading...