1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes YouTube Channel 1.3k subscribe

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Mr.Gh0$T, 2 Qershor 2020.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  616
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  73
  Çmimi:

  40€
  bthaci dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. Reaven

  Reaven Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ca viti e ke hapur ate youtube?
   
 3. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  E ka qel me 06.02.2016
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  616
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ckm, Sic thash nuk esh yt im thjesht i bera nder shokut me e shpernda!
   
 5. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...