1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube cannel ?!

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga agonn1, 8 Janar 2015.

 1. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos e din najkush nqs ta mbyllin akontin e youtubit per copyright me dat 8 , paret e atij muji a ka dalin met 11 ?! N adsense ??!
   
 2. shkelqimii

  shkelqimii Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Po ti qet veq nese e kan ndrru naj rregull 2015
   
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  A tka ndodh ty a ?! Ishalla o qashtu
   

Shpërndaje faqen

Loading...