1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube analytics a i jep te sakta fitimet .

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Vinni, 14 Shkurt 2016.

 1. Vinni

  Vinni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Antare te Forumit ITSHQIP

  A i jep te sakta youtube analytics fitimet ? sepse kam 5 kanale YT me adsense dhe fitimi total ne 5 kanalet esht 30€ muaji mesatarja, muaji dhjetor ishte me i larti me 51€, para 5 ditesh pash fitimet e janarit ne YT dhe 22€ kisha fituar gjithsej ne 5 kanalet futem sot ne google adsense dhe fitimet e janarit ishin 159€
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Sipas mendimit tim, i jep shum te sakta, por mvaret edhe prej pervojave personale, mund te japin edhe te tjeret mendimin e tyre.
   
 3. Tiranalb

  Tiranalb Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  33
  Une zakonisht llogaris numrin total te clickimeve ne ads shumezim cpc ( Per shembull (5000 clicks x 0.05)
   

Shpërndaje faqen

Loading...