1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Youtube+Adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga zhurjan1, 23 Janar 2016.

 1. zhurjan1

  zhurjan1 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Djem e kam neq krejta qa duhet per adsense youtube, te kjo e fundit paret mkan ardh ama adsense nuk po mi qet paret Hiq Kush munded me mtregu rreth ksaj teme Flm :)
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Per pare duhet me i kqyr tek Performance Reports


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  trego ma qart nese do me i pa sa i ke fitu shko
  Performance reports
  nga fitler e ka aty add klikon Products e aktivizon hosted adsense for content edhe apply edhe e shef ne skaj sa i ki fitu
   
 4. zhurjan1

  zhurjan1 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  po nuk ti qet aty per me ti tergu duhet me shku a e sheh te foto add aty kliko edhe e aktivizon hosted adsense for content edhe bon apply
   
 6. zhurjan1

  zhurjan1 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po e kuptova flm shum per ndihmen total earning ktu posht mir pi qet estimate earning nashta duhet me prit ma von i qet
   
 7. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  nese punon me youtube vec prej aty kshiret nese punon me web del edhe te
  Estimated earnings
   
 8. ervislako

  ervislako Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  une e kam adensen hosted acount,si mund ta shikoj sa kam fituar dhe si mund ta bej full aproved?
   
 9. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  per me e shiku ia tegova atij me lart shikoje
   
 10. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Te Performance Reports munesh me pa.
   
 11. ervislako

  ervislako Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Dergoma teamviewer ID, te mesoj per kto se me screenshot spe di qfare opsioni t'reportev ke zgjedh.
   
 13. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  mos e bon vetem per kete jave bane all times
   
 14. ervislako

  ervislako Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  po tani kam filluar te punoj me kete prandaj kaqe jane gjithsej
   
 15. Rio2016

  Rio2016 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  465
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  43
  po ska pas klikime neper reklama vec 2 klikime i pash un ndashta edhe ato jan kan me 0 Cpc
   

Shpërndaje faqen

Loading...